Szanowni Państwo ! Kochani Rodzice ! Cieszymy się niezmiernie, że zaangażowaliście się Państwo w etap szkoleniowy w ramach Projektu „Zdrowe Dzieci”, w którym bierzemy udział. Dzięki jego realizacji przeprowadziliśmy z dziećmi wiele ciekawych zabaw

Data: 19.12.2023 r., godz. 08.04    Liczba odwiedzających: 421

Szanowni Państwo !!!

Kochani Rodzice !!!

 

Cieszymy się niezmiernie, że zaangażowaliście się Państwo w etap szkoleniowy w ramach Projektu „Zdrowe Dzieci”, w którym bierzemy udział. 

Dzięki jego realizacji przeprowadziliśmy z dziećmi wiele ciekawych zabaw i zajęć, kadra pedagogiczna   i pracownicy  skorzystali z interesujących szkoleń, zmieniamy i udoskonalamy menu dzieci. 

Jeszcze do końca grudnia 2023 roku możecie Państwo skorzystać ze szkoleń w ramach projektu. To czas dla Rodzin, który daje możliwość zdobycia BONu do „Moje Bambino” dla przedszkola,  w wyniku przeszkolenia członków rodzin. 

Zależy nam na zdrowym żywieniu dzieci i wyrabianiu nawyków żywieniowych Nas wszystkich. 

Jedną z proponowanych przez nas form jest obejrzenie w placówce wspólnie filmu w dniu 20.12.2023r. oraz 21.12.2023r. od godz.15.00 na przedszkolnym holu.

Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli obejrzeć tego filmu w przedszkolu, proponujemy, aby obejrzeć  film w domu; wystarczy kliknąć w poniższy link. 

https://vimeo.com/886418612

Serdecznie zapraszam                                                                                                              Dyrektor Przedszkola

                                                                                                                                                       Anna Kołodziej